Loader
 

O nas

Grupa kapitałowa Meteora Alternantive Investments zajmuje się inwestowaniem w nieruchomości mieszkaniowe oraz komercyjne.

Zyski realizujemy poprzez development na sprzedaż oraz zarządzaniem portfelem nieruchomości generujących stały przychód.

Meteora - Schemat-01.1 bronze

O NAS

Naszą misją jest budowanie długoterminowej wartości dla naszych inwestorów poprzez współpracę w bezpiecznej strukturze oraz projekty generujące atrakcyjne zyski. Wartość projektu budujemy na inwestycjach w najlepsze sektory, lokalizacje, wysoką jakość oraz pozytywny wpływ na otoczenie i lokalną społeczność.

Dlaczego jesteśmy inni:

Wierzymy w sukces oparty na odpowiedzialnym i zrównoważonym rozwoju. Kreatywne zaspokojenie potrzeb ludzi oraz szacunek dla środowiska to klucz do budowania długoterminowej wartości projektu, a co za tym idzie bezpieczeństwa i zwrotu na kapitale.

JAK DZIAŁAMY?

ludzie

Ludzie

pin

Miejsce

lisc

Środowisko

To trzy filary naszej strategii,
a ich potrzeby i wymagania są dla nas podstawą
w przygotowywaniu rozwiązań dla użytkowników naszych przestrzeni.

czym sie kierujemy:

KREATYWNOŚĆ

 

Cały czas szukamy nowej jakości i lepszych rozwiązań

 

IMPAKT 

Chcemy aby nasze projekty wywierały pozytywny wpływ na ich użytkowników oraz szeroko pojęte środowisko.

 

TOŻSAMOŚĆ

 

Celem naszej grupy jest budowanie marki, która ma swoją rozpoznawalną tożsamość. Spójność i konsekwencja w strategii inwestycyjnej buduje dodatkową wartość.

Nasze priorytery przy realizacji projektów:

Nasi Klienci

Nasi inwestorzy oczekują możliwości lokaty swojego kapitału, które zapewnią atrakcyjne zwroty. Jednocześnie wyjątkowa tożsamość projektów zapewnia pozytywny wpływ na swoje otoczenie i środowisko odwołując się do wartości inwestorów i całej grupy Meteory AI. Wspólnie chcemy kreować przestrzeń, która przetrwa próbę czasu.

Nasze marki

Mieszkaniowa: Flora Development
https://www.floradevelopment.com/

Managing Director

Dominik Różański ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie na kierunku Finanse i Rachunkowość ze specjalizacją Finanse Przedsiębiorstw oraz Wycena i Zarządzaniem Nieruchomościami.

 

Posiada 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych, pracując dla największych na świecie instytucjonalnych funduszy nieruchomości w roli menadżera ds. zakupu nieruchomości na Europę Środkową.

 

Pełnił tę funkcję w Segro (drugi największy inwestor i deweloper magazynowy w Europie) oraz DWS (platforma zarządzania majątkiem Deutsche Bank).

 

W swojej roli był odpowiedzialny za przejęcia i sprzedaż nieruchomości w Polsce, Czechach, na Węgrzech i Słowacji.

 

Przed DWS i Segro Dominik był członkiem zespołu Capital Markets DTZ doradzającego klientom zarówno po stronie kupna, jak i sprzedaży.

W swojej karierze był zaangażowany w liczne transakcje we wszystkich sektorach RE (biura, handel detaliczny, przemysł, hotele, mieszkania studenckie, projekty mieszkaniowe) o łącznej wartości 800 mln EUR.

 

Oprócz zakupu i sprzedaży nieruchomości był odpowiedzialny za wsparcie przy zarządzaniu aktywami i koordynację wyceny w celu monitorowania i utrzymywania wartości portfela nieruchomości.

 

Jest członkiem stowarzyszeń ULI, CCIM oraz RICS